۱ خوانده
نماینده کنیست رژیم صهیونیستی:

نتانیاهو فکر می کند فرستاده الهی است/ خطر اتمی ایران دروغی بیش نیست

یکی از نمایندگان عرب کنیست رژیم صهیونیستی تاکید کرد: نتانیاهو از زمان آغاز نخست وزیری در تلاش برای بزرگ جلوه دادن خطر هسته ای ایران و مبالغه در این مسئله تا حد دروغگویی است تا جهان را برای اقدام نظامی علیه این کشور مجاب کند.

بسیج پیشکسوتان

به نقل از خبرگزاری معا فلسطین، کنیست رژیم صهیونیستی طی هفته جاری اظهارات اخیر "یوال دیسکین" سابق شین بت درباره "بنیامین نتانیاهو"  و "ایهود باراک" را مورد بررسی قرار داد. دیسکین هفته گذشته در اظهاراتی علیه مواضع جنگ طلبانه مقامات صهیونیستی علیه ایران موضع گرفته بود.

"مسعود غنایم" عضو عرب کنیست رژیم صهیونیستی در این باره اظهار داشت: ما در این راتباط به اظهارات دیسکین و مئیر داگان (رئیس سابق موساد) نیاز نداریم و کسی را نمی خواهیم که برای ما یادآوری کند که نتانیاهو خود را فرستاده الهی برای رهایی اسرائیل از خطر ایران می داند!

وی افزود: نتانیاهو در تلاش است همگان را در موضوع ایران هراسی دخیل کند که این موضوع غیر واقعی بوده و حقیقت ندارد. چون تمامی سرویسهای امنیتی می دانند در ایران تسلیحات اتمی وجود ندارد و آنچه دیسکین و داگان می گویند در راستای سرنگونی نتانیاهو و وزیر دفاعش است.

این نماینده کنیست خاطرنشان کرد: نتانیاهو همواره تلاش کرده که برنامه هسته ای ایران را خطرناک جلوه دهد و صلح میان اعراب و فلسطینی ها را با مشکل روبرو کند که در این ماموریت نیز موفق بوده است.

خاطرنشان می شود دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵  روز ۲۳  می  (سوم خردادماه) در بغداد برگزار می شود. برخی تحلیلگران معتقدند حل موضوع هسته ای ایران طی دور جدید مذاکرات، برای نخستین بار حل مسئله ای در خاورمیانه بدون نقش آفرینی رژیم صهیونیستی را رقم زده است که این مسئله با خشم مقامات تل آویو همراه بوده است.

انتهای خبر/

.mehrnews

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.