این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
سردار فضلی در مراسم اهدای چهارمین جایزه بین المللی باروت خیس در خرمشهر:

برنده باروت خیس پرده از اسلام ستیزی اسکار برداشت/تقدیر از مجید مجیدی

سردار فضلی گفت: این خانم و همکاران آن با ممانعت از ورود فیلم های ارزشی به این جشنواره دشمنی خود را با اسلام آشکار کردند و پرده از اسلام ستیزی اسکار برداشتند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  به نقل از بسیج، سردار فضلی در مراسم اهدای جایزه باروت خیس در اردوگاه شهید باکری خرمشهر گفت: امروز جایزه بین المللی باروت خیس به بدترین مخالف با اسلام و قرآن و فردی که ریاست جشنواره فیلم اسکار را به عهده دارد و مانع حضور فیلم محمد رسول الله(ص) برای جایزه اسکار شد، اهدا گردید.

سردار فضلی با اشاره به اینکه این جایزه همزمان با شب شهادت شهید مهدی باکری و در خرمشهر شهر خون و ایثار به یک مستکبر و کافر اهدا گردید گفت: این خانم و همکاران آن با ممانعت از ورود فیلم های ارزشی به این جشنواره دشمنی خود را با اسلام آشکار کردند و پرده از اسلام ستیزی اسکار برداشتند.

وی افزود: ما در این مجلس مبارک و در این شب مقدس از هنرمند فرهیخته و ارزشی کشورمان مجید مجیدی به دلیل ساخت فیلم محمد رسول الله (ص) تشکر و قدردانی می کنیم و تاکید می کنیم که جایزه اسکار در مقابل عظمت ساخت این فیلم هیچ ارزشی ندارد.

سردار فضلی در پایان گفت: مردم ما قدر دان ساخت فیلم محمد رسول الله (ص) هستند و بیزاری خود را از خانم "چریل بون ایساکس" به دلیل ممانعت از ورود این فیلم به اسکار ابراز می کنند.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.