این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
سردار غیب پرور خبر داد:

اعزام ۸۵۰ هزار نفر به اردوهای جهادی

سردار غیب پرور اعلام کرد در قالب مسجد محوری و ایجاد گروهای جهادی در مساجد ۸۵۰ هزار نفر امسال به اردوهای جهادی اعزام می شوند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور در همایش گروه جهادی منتظران خورشید با اشاره به کمبود‌های مناطق محروم گفت: این توانمندی و ظرفیت در کشور وجود دارد که با همت گروههای جهادی روستاهای محروم از دام مشکلات عدیده رها شوند.

سردار غیب پرور گفت: در قالب مسجد محوری و ایجاد گروهای جهادی در مساجد ۸۵۰ هزار نفر در سال جاری به اردو‌های جهادی اعزام می شوند.

وی با تأکید بر ایجاد قطب‌های تولیدی در مناطق مختلف گفت: بسیج بنا دارد در ۴۰۶ منطقه کشور متناسب با مزیت های تولیدی آنها کمک کند تا این قطب های تولیدی شکل یابند.

سردار غیب پرور در ادامه با بیان اینکه با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی حق مردم ما نیست که در برخی مناطق محرومیت وجود داشته باشد گفت: بسیح در سال های قبل در حوزه محرومیت زدایی کارهای فراوانی انجام داده است اما این کافی نیست.

وی با بیان اینکه بسیج آماده است با هر دستگاه دولتی که برای محرومیت زدایی قدم بر می دارد همکاری کند گفت: ما برای حل مشکلات مختلف جامعه آماده هر گونه همکاری با دولت می باشیم.

سردار غیب پرور با بیان اینکه گروه منتظران خورشید در ۱۲۹ روستا خدمات شایانی انجام داده اند گفت: ما ۳۸ هزار روستا داریم که نیازمند خدمت رسانی می باشند و این نشان دهنده کارهایی است که باید انجام شود.

وی گروه های جهادی را مجموعه انسانهایی دانست که به دور از هیاهو مشغول خدمت رسانی به بندگان خدا هستند.

سردار غیب پرور حرکت گروه های جهادی را الگویی مناسب برای فعالیت های خدمت رسانی و محرومیت زدایی دانست و از همه دستگاه ها خواست به این گروه های جهادی کمک نمایند.

وی در پایان گفت: در کشور ما همه امکانات اعم از پول و نیروی انسانی، وسایل کار و امکانات هست، فقط باید عزم را جزم کرد و اراده نمود تا مشکلات کشور حل شود.

محو اسرائیل آرمان ما است

سردار غلامحسین غیب پرور در حاشیه این همایش و در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات مطرح شده درباره شعار مرگ بر اسرائیل روی موشک های دوربرد گفت: شعار  مرگ بر اسرائیل  بر روی موشک مگر کار بدی است، اصولا محو اسرائیل جزو آرمان های ما می باشد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.