این مطلب ۷۴ بار خوانده شده
دروغ آشکار اوباما؛

دلسوزی آمریکا برای مردم سوریه با سوابق هیروشیما ، ویتنام و عراق

مقامات کاخ سفید با سوابق سیاه، در حالی سعی دارند خود را حامی مردم سوریه ای نشان دهند که بیش از دوسال؛ تروریست های تکفیری و سلفی را به انواع سلاح مسلح نمودند تا مردم را اعم از سنی و شیعه و حتی مسیحی را سر ببرند و از بین ببرند و حتی به استناد شواهد ارسالی روس ها به سازمان ملل ، خود محور غربی – عربی که آمریکا مرکز آن قرار دارد ، سلاح شیمیایی را برای استفاده و انبار سازی معارضان مسلح ارسال نموده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی" بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"کمتر کسی را می توان پیدا نمود که با سوابق جنایات ایالات متحده آشنا نبوده باشد و قطعا چه در زمان ها عقب تر و چه در زمان حال حتما کسانی هستند که جنایات این کشور در هیروشیما و ناکازاکی ژاپن و نیز جنگ ویتنام و حتی لشکر کشی های اخیر در افغانستان و عراق را با انواع سلاح های اتمی و شیمیایی و لیزری را به یاد دارند.

اما نکته جالب این است که مقامات کاخ سفید با این سوابق سیاه ، در حالی سعی دارند خود را حامی مردم سوریه ای نشان دهند که بیش از دوسال ؛ تروریست های تکفیری و سلفی را به انواع سلاح مسلح نمودند تا مردم را اعم از سنی و شیعه و حتی مسیحی را سر ببرند و از بین ببرند که حتی به استناد شواهد ارسالی روس ها به سازمان ملل ، خود محور غربی – عربی که آمریکا مرکز آن قرار دارد ، سلاح شیمیایی را برای استفاده و انبار سازی معارضان مسلح ارسال نموده اند.

آمریکایی ها فراموش نموده اند که نزدیک به ۴۰ سال قبل از ماده ای شیمیایی به نام عامل نارنجی در ویتنام استفاده کردند که قریب به یک میلیون نفر بواسطه استفاده از آن کشته شدند و این مورد یکی از بزرگترین جنایات استفاده از سلاح شیمیایی تاریخ بشر است که هنوز هم بواسطه آن مواد استفاده شده ، کودکانی با ظواهر متفاوت و به اصطلاح ناقص الخلقه و یا ناقص العضو و البته در برخی موارد به دور از شمایل آدمیزاد متولد می شوند.

این مسئله نشان دهنده عمق قجایع و جنایات صورت گرفته در این منطقه است که مشابه اتمی آن در هیروشیما و ناکازاکی ژاپن و نمونه استفاده از سلاح های الکترونیکی لیزری و شیمیایی آن هم در عراق و افغانستان قابل مشاهده است.

 شاید مضحک ترین قسمت دلسوزی مقامات کاخ سفید مربوط به آنجا باشد که اوباما خود را عمیقا پایبند به صلح نامید! این موضوع سبب گرفتن جایزه صلح نوبل توسط رییس جمهور دروغگوی آمریکا شد.

وی در دوهفته گذشته که قرار بود در تاریخ مقرر و اعلام شده به سوریه حمله کند و به دلیل ترس و واهمه از قدرت دفاعی ارتش این کشور و متحدانش و نیز کناره گیری متحدان همیشگی و اروپایی اش دچار شک و تردید شد؛ مدام بر طبل جنگ افروزی نواخت و سعی داشت با انجام مداکرات مختلف در سازمان ملل و شورای امنیت و بسیاری از دیدار های دوجانبه، طرف های مختلف را برای حمله به سوریه مجاب کند.

اما حالا دست از پا درازتر متوجه عواقب حمله به سوریه شده و از این تصمیم خود صرف نظر کرده است.

انتهای خبر/

بسیج نیوز

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.