یکشنبه 15 مهر 1397 | 11:29
جانشین سازمان پیشکسوتان جهاد وشهادت :
هدف اصلی این مجمع بررسی نقش پیشکسوتان بسیجی درمدیریت جهادی وهمچنین راههای برون رفت از مشکلاتی است که دشمنان نظام و انقلاب برای ما بوجود آورده اند.
هدف اصلی این مجمع بررسی نقش پیشکسوتان بسیجی درمدیریت جهادی وهمچنین راههای برون رفت از مشکلاتی است که دشمنان نظام و انقلاب برای ما بوجود آورده اند.
به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" جانشین محترم سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت  درپاسخ به اهداف برگزرای این مجمع و همایش سالانه گفتند: هدف اصلی این مجمع بررسی نقش پیشکسوتان بسیجی درمدیریت جهادی وهمچنین راههای برون رفت از مشکلاتی است که دشمنان نظام و انقلاب برای ما بوجود می آورند .دراین راستا استفاده از تجربیات و دانش سالهای بحرانی انقلاب و دفاع مقدس در خدمتگزاری به مردم مورد توجه پیشکسوتان عزیز بسیجی است . سردارافروز درمورد ترکیب شرکت کندگان دراین مجمع گفتند عمدتا اعضای محترم هیئت های اندیشه ورز سراسر کشور و نخبگان و اعضای شوراهای مجامع بسیج پیشکسوتان از سراسر کشور طی دوروز پانزدهم و شانزدهم مهرماه دراین همایش حضور فعال دارند واز برنامه های مختلف این همایش اعم از سخنرانی ها و کمسیونها و جلسات اختصاصی بهره خواهند برد انشاالله

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.