این مطلب ۶۶ بار خوانده شده

استعفای وزیر با ۴۰۰ موشک، نابودی رژیم کودک کش با چند موشک؟

لیبرمن وزیر جنگ رژیم جلاد صهیونیستی در واکنش به آتش‌بس میان اسرائیل و فلسطین از منصب خود استعفا کرد.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  به نقل از  العالم، لیبرمن وزیر جنگ رژیم جلاد صهیونیستی در واکنش به آتش‌بس میان رژیم جلاد صهیونیستی و فلسطین از منصب خود استعفا کرد.

تحلیل:

- در حالی که اختلافات دامنه دار لیبرمن و نتانیاهو سابقه ای طولانی دارد اما مقابله به مثل مقاومت طی روزهای گذشته و ناکامی رژیم جلاد صهیونیستی در مواجهه با آن و بلاخره تسلیم رژیم قاتل صهیونیستی در مقابل مجاهدین باعث شد اختلافات گذشته بیش از پیش علنی شود و امروز بشکلی رسمی با استعفای وزیر جنگ رژیم جلاد صهیونیستی رسانه ای شود.

- لیبرمن درحالی پذیرش آتش‌بس و همچنین موافقت رژیم جلاد صهیونیستی با ورود پول های قطر از مرز اسرائیل به غزه را اساسی‌ترین عامل استعفای خود معرفی کرد که ناکامی او و گنبد آهنینش در مقابل حملات مبارزان فلسطین در روزهای گذشته بیش از هرچیز هم سوء مدیریت لیبرمن و هم شکنندگی امنیت رژیم جلاد صهیونیستی رانشان داد؛ اهمیت این مساله در آنجاست که وفق گفته "گرینبلاط" نماینده ویژه ترامپ در مساله سازش، بنا بود در آینده ای نزدیک از طرح موسوم به "معامله ترامپ" پرده برداری شود.

-با استعفای وزیر جنگ رژیم جلاد صهیونیستی در برابر حماسه مقاومت اینک شیوخ عرب بایستی در مقابل افکار عمومی جهان اسلام پاسخگوی این مساله باشند که چرا در شرایط کنونی - و در حالی که رژیم جلاد صهیونیستی از شمال و جنوب بشدت با ناامنی مواجه است - می‌کوشند تا در مسابقه عادی سازی روابط با رژیم جلاد صهیونیستی از یکدیگر سبقت بگیرند

- ۴۰۰ موشک فلسطینی به استعفای کلیدی ترین وزیر کابینه صهیونیستی منجر شد حال سوال این است که برای نابود سازی کامل این رژیم افزون بر اراده مبارزه فلسطینیان نیازمند چه مقدار حمایت از سوی جهان اسلام هستند؟ این روزها هم افسانه امنیت رژیم جلاد صهیونیستی رنگ باخته است و هم اختلافات و چند دستگی‌های داخلی صهیونیست‌ها در شدید ترین اشکال خودنمایی می‌کند. خروج لیبرمن از کابینه یعنی شکست ائتلاف و شکست ائتلاف یعنی اینکه شاید تا رفتن نتانیاهو و سقوط دولتش زیاد زمانی باقی نمانده باشد.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.