این مطلب ۲۴۱ بار خوانده شده

به نام خادم‌الحرمین به یمن حمله می‌کنند فیگور حقوق بشر هم می‌گیرند!

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"   سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: ما موظفیم به داد مظلوم برسیم. اگر صدای فریادخواهی مظلوم را نشنیده بگیریم رسالت بسیجی را انجام نداده ایم. مگر می شود گوشه ای از دنیا جمعیت مسلمانی قطعه قطعه شوند و ما به آن ها نگاه کنیم. حتی اگر مردم مظلوم یمن مسلمان هم نبودند باز باید فریاد آن ها را به گوش جهانیان می رساندیم.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه چهار سال از جنگ مردم یمن گذشته اما تنویر افکار عمومی در داخل و خارج کشور به خوبی اتفاق نیافتاده است. لذا در هفته بسیج تصمیم گرفتیم اطلاع رسانی قوی را انجام دهیم که این اتفاقات که به دست آمریکا، رژیم جعلی قدس و آل سعود خبیث رقم می خورد برای مردم روشن گردد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان داشت: در دنیایی که همه فیگور حقوق بشر می گیرند و از آن دم می زنند صدها خانواده در یمن آواره شده اند. کودکانی که تازه متولد شده اما کشته می شوند. فلذا ما ابتدا باید تببین عمیق در کشورها را انجام دهیم و گام بعدی کمک های مالی خواهد بود.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه آن هایی که خود را خادم الحرمین می نامند بویی از اسلام و انسانیت نبرده اند، اظهار داشت: همه مردم دنیا اگر در این مورد اگاهی پیدا کنند یک خیزش بزرگ به پا خواهند کرد. امروز مردم یمن خانه و مزارع خود را از دست داده اند. بهداشت، اموزش و پرورش و زندگی عجیب مردم یمن و ترس و وحشت آن ها از بمباران بسیار وضع ناگواری است که توسط دشمنان رخ داده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.