این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی:

تقابل انقلاب اسلامی و استکبار جهانی پایان‌ناپذیر است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تقابل انقلاب اسلامی با استکبار جهانی را سنت الهی و پایان‌ناپذیر دانست و گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی طی چهار دهه، پیوند امت با ولایت است.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  به نقل از دفاع پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه روز سه‌شنبه در همایش تبیین دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، در جمع فرماندهان، مسؤولان و پاسداران در ستاد فرماندهی کل سپاه، از انقلاب الهام‌بخش اسلامی به عنوان بزرگترین هدیه الهی برای ملت ایران یاد کرد و اظهار داشت: مهم‌ترین و محوری‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی تولد اسلام ناب محمدی (ص)، نفی حاکمیت‌های دروغین و طاغوتی و تحقق توحید و نظام ولایی است.

وی با برشماری شاخص‌های نظام ولایی اظهار کرد: انطباق کامل نظام ولایی با مبانی اعتقادی اسلام و تجلی‌بخشی توحید ربوبی، هماهنگی و همسویی با فطرت انسان، عاملیت وحدت حقیقی، مأیوس کردن دشمن از جمله مهم‌ترین شاخص‌های نظام ولایی است.

حاجی صادقی بزرگترین نعمت الهی برای بشریت را نعمت ولایت دانست و خاطرنشان کرد: رسالت نظام ولایی احیای جامعه اسلامی بود و در جامعه ولایی استعداد‌های انسان رشد کرده، بارور شده و مردم سالاری به معنای واقعی نمود پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه گفت: مدل حکومت دینی ما نظام ولایی است و ولایت فقیه مدل نظام ولایی در عصر غیبت است و انقلاب اسلامی با نابودی سلطه استکبار و با استقرار نظام ولایی جامعیت و کارآمدی دین را در اندیشه و عمل در عرصه‌های مختلف متجلی ساخت.

وی افزود: ۴۰ سالگی نظام ولایی با وجود همه دشمنی‌ها، توطئه‌ها و فتنه‌ها دستاوردی است که هیچ امتی تاکنون از آن برخوردار نبوده و منشأ دستاورد‌های فراوان انقلاب در عرصه‌های دیگر نیز شده است، از این رو باید قدردان این نعمت بزرگ بوده و در راستای تحکیم و تقویت آن تلاش کنیم تا زمینه و بستر تحقق نهضت ظهور فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه یادآور شد: انقلاب اسلامی طی چهار دهه به رغم فراز و نشیب‌ها هیچ‌گاه متوقف نشده و اینکه امروز استکبار جهانی اذعان به شکست برابر انقلاب اسلامی و گفتمان مقاومت دارد و شاخص‌های ابرقدرتی خود را از دست رفته می‌بیند، متأثر از نظام ولایی و ولایتمداری امت است.

حاجی صادقی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را اتصال و پیوند امت و ولایت توصیف و تصریح کرد: امروز استکبار جهانی و دشمنان در صدد ایجاد خدشه در نقطه اتصال امت و ولایت هستند؛ آنچه موجب گذر از بحران‌ها و فتنه‌ها در طی چهار دهه گذشته شده است در پرتو ولایتمداری و پیوند امت با ولایت بوده است.

وی با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار جهانی به دلیل ویژگی‌های حق و باطلی پایان ناپذیر است، گفت: تمام دشمنی‌های جبهه استکبار با انقلاب اسلامی و نظام ولایی به دلیل آن است که انقلاب زنده و بالنده بوده و مستکبران و ایادی آن‌ها دریافته‌اند که با وجود این نظام الهام‌بخش و حرکت توفنده آن مرگ تدریجی آن‌ها رقم خواهد خورد و محکوم به نابودی هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان، استقامت و مقاومت را عامل غلبه بر مشکلات کاستی‌ها و توطئه‌های دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: مقاومت و تحمل مشکلات مصداق عمل صالح و مجاهدت در راه خداست که سعادت دنیوی و اخروی و امید و نشاط نسبت به آینده را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.