این مطلب ۳۷۱ بار خوانده شده

برنامه جدید صهیونیست ها برای گسترش شهرک سازی

با وجود تلاش های امریکا برای تداوم مذاکرات سازش، مقامات رژیم صهیونیستی در پی ساخت بیش از ۱۴۰۰ آپارتمان در سرزمین های اشغالی هستند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش " بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت":  هر چند عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تعهداتش در مقابل گروه های فلسطینی در گذشته بارها اثبات شده است، اما به نظر می رسد صهیونیست ها با اعلام برنامه جدید خود مبنی بر ساخت بیش از ۱۴۰۰ آپارتمان در راستای پروژه شهرک سازی به طور آشکار به خواسته های تشکیلات خودگردان فلسطین در روند مذاکرات سازش بی توجه هستند.

وزیر مسکن رژیم صهیونیستی با اعلام برنامه جدید این رژیم نشان داد که با وجود تداوم مذاکرات سازش، این رژیم ماهیت توسعه طلبی خود را کنار نمی گذارد و در پی تداوم اجرای برنامه های توسعه طلبانه مانند گسترش شهرک سازی است.

 در این رابطه، این مقام صهیونیستی با بیان اینکه ساخت ۱۴۰۰ آپارتمان در دستور کار این رژیم قرار دارد گفته است: حدود ۸۰۰ آپارتمان در کرانه باختری و بیش از ۶۰۰ آپارتمان نیز در بیت المقدس شرقی برای یهودیان ساخته خواهد شد.

گفتنی است این تصمیم جدید صهیونیست ها در حالی اعلام شده است که زمان زیادی از سفر وزیر خارجه امریکا به سرزمین های اشغالی به منظور پیگیری مذاکرات سازش میان طرفین نگذشته است و به نظر می رسد مقامات صهیونیست در رابطه با برنامه های خود، به خواسته های گروه های فلسطینی و راهکارهای سیاسی دولت امریکا نیز بی توجه هستند.

شایان ذکر است در حالی همچنان شاهد مذاکرات سازش میان تشکیلات خودگردان فلسطین و صهیونیست ها با میانجی گری امریکا هستیم که پیش از این، دیگر گروه های فلسطینی مانند حماس و یا جهاد اسلامی نسبت به عدم پایبندی صهیونیست ها به تعهدات خود هشدار داده بودند.

منبع : خبرگزاری دفاع مقدس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.