این مطلب ۵۴۴ بار خوانده شده

رژیم صهیونیستی در مرز غزه شکست خواهد خورد

نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد که شروط مقاومت حداقل خواسته برای یک آتش بس است و ممکن نیست که فرزندان ملت فلسطین با وجود همه این قربانی هایی که دادند، به کمتر از این شروط راضی شوند.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" به نقل از خبرگزاری سما، «اسماعیل هنیه» امروز دوشنبه در اظهاراتی گفت که جانفشانی های ملت فلسطین، پیروزی را رقم خواهد زد و رژیم اشغالگر با وجود هواپیما، تانک، خودرو و سربازان خود در مرز محاصره شده غزه، به فضل پایداری ملت و دلاوری های مقاومت فلسطین شکست خواهد کرد.

هنیه تاکید کرد که شروط مقاومت فلسطین حداقل خواسته برای برقراری آتش بس است و مقاومت فلسطین برای برآورده کردن نیازها و مطالبات فرزندان ملت فلسطین که طی سال های گذشته از محاصره رنج برده اند، تلاش خواهد کرد و جانفشانی های ملت فلسطین به اذن خداوند ما را به پیروزی خواهد رساند.

وی اشاره کرد که فلسطین، ملت و مقاومت آن شکست ناپذیر است و در آینده پیروز خواهد شد و سرزمین فلسطین را آزاد خواهد کرد.

هنیه تصریح کرد که ملت فلسطین به مقاومت تا آزادسازی سرزمین، قدس و مسجد الاقصی و بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین خود ادامه خواهد داد.

وی همچنین به فرزندان ملت فلسطین به خاطر پایداری در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی و حمایت از گروه های مقاومت فلسطین درود فرستاد و نقش مقاومت در مقابله با تروریسم اسرائیلی را ستود.

بر اساس این گزارش، شروط مقاومت برای برقراری آتش بس عبارت است از:
۱- توقف فوری تجاوزات زمینی، دریایی و هوایی علیه ملت فلسطین در غزه، تضمین توقف سیاست یورش، ترور و تخریب خانه ها و پرواز هواپیماها در آسمان نوار غزه
۲- رفع محاصره زمینی و دریایی نوار غزه به صورت کامل از جمله بازگشایی گذرگاه ها، فعال سازی بندر غزه، وارد کردن همه کالاها، برق، سوخت و مواد ساختمانی و همه مایحتاج ملت فلسطین، رفع محاصره اقتصادی و مالی، تضمین آزادی صید ماهی و دریانوردی تا ۱۲ مایلی غزه، آزادی تردد در مناطق مرزی نوار غزه و عدم وجود منطقه حایل

۳- لفو همه اقدامات و مجازات های جمعی علیه ملت فلسطین در کرانه باختری که از تاریخ ۱۲/۶/۲۰۱۴ اعمال شده است؛ از جمله آزادی همه بازداشت شدگان به خصوص اسرایی که در جریان تبادل اسرا با شالیت آزاد شده و دوباره بازداشت شده اند و نیز آزادی نمایندگان پارلمانی و بازگشایی موسسات و بازگرداندن مایملک خصوصی و عمومی که مصادره شده است

۴- توقف سیاست بازداشت اداری و رفع مجازات های اسرای فلسطینی در بند زندان های رژیم صهیونیستی

۵- تسهیل در اجرای برنامه بازسازی ویرانه های بر جای مانده از تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی در نوار غزه

۶- ضرورت تدوین جدول زمانی برای اجرای مفاد این خواسته ها.
منبع : بسیج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.