این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
توسط Basij.ir نسخه نهایی پرده نگار منتشر شد:

از تزویر تا زور؛ بررسی نقش آمریکا در جنگ تحمیلی

اسناد معتبر این پرده نگار عمدتاً از منابع غربی و اعترافات مقامات و مسئولین آمریکایی، اروپایی یا عراقی، تأمین شده و بر اساس اعترافات آنها به موضوع دخالت ها و حمایت های همه جانبه آمریکا از صدام پرداخته است.
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  پرده نگار از تزویر تا زور، بررسی نقش آمریکا در تحمیل جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

آمریکا پس از پیروزی انقلاب دشمنی خود را با آن آغاز کرد. دشمن قسم خورده انقلاب که امام راحل لقب شیطان بزرگ را به درستی به آن نسبت داد، در حالی که از کودتاهای با واسطه و بی واسطه شکست خورد و از مزدوران تروریست خود هم نتیجه ای نگرفت، با تحریک صدام زمینه ساز ۸ سال جنگ تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران شد. رفتار دوگانه مجامع بین المللی که تحت فشار لابی صهیونیستی آمریکایی علیه ایران انجام می شد و حتی دخالت مستقیم ارتش آمریکا در تجاوز به نفتکش ها، سکوهای نفتی و هواپیماهای ایران در خلیج فارس از جمله، جنایت ها و خیانت هایی است که آمریکا علیه ملت ایران مرتکب شده.

اسناد معتبر این پرده نگار عمدتاً از منابع غربی و اعترافات مقامات و مسئولین آمریکایی، اروپایی یا عراقی، تأمین شده و بر اساس اعترافات آنها به موضوع دخالت ها  و حمایت های همه جانبه آمریکا از صدام پرداخته است.

فایل پیوست را از لینک زیر دانلود کنید.
 

 

نسخه نهایی پرده نگار نقش آمریکا در جنگ + عکس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.