سه شنبه 30 دی 1393 | 16:59
بیانیه /
بیانیه کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر در محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام حضرت محمد (ص)
بیانیه کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر در محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام حضرت محمد (ص)
در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر ضمن محکوم کردن این اقدام، بیانیه ای را صادر نمود.

 

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر ضمن محکوم کردن این اقدام، بیانیه ای را صادر نمود.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

بیانیه کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر در محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام حضرت محمد (ص)

قال المعصوم: من اهان ولیا فقد بارزنی بالمحاربه

اگر کسی به مسلمانی اهانت کند مثل آن است با خدا جنگ کرده است .

بدون شک دستگاه امپراطوری خبر پراکنی غرب ستمگر همیشه به دنبال انتقام گیری از تفکر انقلاب اسلامی در جهان است،این حرکت ضالمانه به کرات از مرکز مدیریت استکباری اردوگاه شیطان بر علیه جهان اسلام انجام شده است. اقداماخیر نشریه (شارلی ابدو) توطئه جدیدی است که اتحاد شوم صهیونیست، آمریکا، انگلیس و فرانسه برای هتاکی به ارزشی ترین مسئله مسلمانان د ر سراسر جهان اسلام می باشد. چاپ کاریکاتور پیامبرگرامی اسلام در یک نشریه فرانسوی، قاطبه مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است. بدون تردید هتاکی جاهلانه و بی شرمانه غرب، توطئه و فتنه جدیدی است که ارزش ها و مقدسات اسلامی را هدف گرفته است.مسلمانان باید یکپارچه و هم صدا شوند و با سلحشوری و غیرت دینی پاسخ کوبنده به مستکبران بی شرم بدهند.                                                         

هان! ای مسلمانان جهان به هوش باشید که لشکریان تبهکار شیطان به جنگ خدا آمده اند. بدانید و بر همه فرض است که با تمام وجود به صحنه آیند و از دین خدا حراست و حمایت کنند. هرگونه اهمال و سستی در این قضیه عقوبت سختی به دنبال خواهد داشت.                                                                                                                           

اینک روز جهاد و فداکاری در راه خداست، روز دفاع و حمایت از شخصیت عظیم الشان پیامبر گرامی اسلام (ص) می باشد. امروز بی تفاوتی در برابر هتاکی مدرن غرب گناهی نابخشودنی است.                                                                  

ما پیشکسوتان جهاد و شهادت این فتنه و هتاکی و بی حرمتی به مقام والای  شخصیت پیامبر رحمت حضرت محمد بن عبدالله (ص) را به شدت محکوم نموده و از علماء، نخبگان ،شخصیت ها و فعالان سیاسی جهان اسلام مصرانه درخواست داریم بدون درنگ به صحنه آمده و از تمام ظرفیت های لازم کمک جسته و توطئه بی شرمانه و شیطانی غرب را محکوم نموده و پاسخ کوبنده به یاوه گویی هی آنان بدهند به طوری که همه توطئه گران از اقدام ابلهانه خود پشیمان شوند .                                                                                                                                                             

کتب الله لاغلبن انا ورسلی ان الله قوی عزیز (مجادله آیه 21 )

 

کانون بسیج پیشکسوتان جواد الائمه شهرستان دشتستان سپاه امام صادق(ع) بوشهر

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.