این مطلب ۶۱ بار خوانده شده

دبیرکل وفاق: بحرین در وضعیت خطرناکی است

دبيركل جمعيت وفاق بحرين هشدار داد كه اين كشور به خاطر نوع سياست هاي رژيم آل خليفه تقريبا ورشكسته شده است، و در وضعيت خطرناكي به سر مي برد.

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"به نقل از سايت منامه پست، شيخ علي سلمان در سخناني در مسجد امام صادق (ع) در شهر "الدراز" گفت: راه نجات كشور بحرين چرخه مسالمت آميز قدرت و روي كار آمدن دولتي منتخب است كه ملت آن را برمي گزيند.
وي افزود: بحرين امروز با خطر بزرگي به علت افزايش بدهي هاي عمومي روبرو است و اقتصاد اين كشور در مسير درست و سالمي حركت نمي كند و ميزان خطرات روبه افزايش است.
شيخ علي سلمان با اشاره به پايين آمدن شديد بهای نفت اظهار داشت: بحرين امروز در سايه نبود يك برنامه ريزي راهبردي و شكست در متنوع كردن منابع درآمدي و اصرار عملي بر يك منبع در آمد و آن هم نفت تبديل به يك كشور تقريبا ورشكسته شده است.
وي دولت كنوني بحرين را دولتي انتصابي و غيرمنتخب توصيف كرد و گفت: كاهش خدمات ادامه دارد و عملكرد طبيعي دولت انتصابي مورد بازخواست و نظارت واقعي قرار ندارد و در نتيجه كسي انتظار نتيجه اي جز اين وضعيت را ندارد زيرا يك دولت غيرمنتخب را كه طرح ها و برنامه هاي واقعي ارايه نمي كند، نمي توان پيگيري كرد و زیر نظر گرفت.

منبع : العالم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.