این مطلب ۳۶ بار خوانده شده

محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم به سوم آذر موکول شد

رژیم آل‌خلیفه ادامه محاکمه غیرقانونی شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی این کشور را به سوم آذر موکول کرد.

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  به نقل از تسنیم، دادگاه آل خلیفه محاکمه شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی این کشور و دو نفر دیگر را به‌اتهام پولشویی امروز  از سر گرفت.

بر اساس این گزارش، جلسه امروز محاکمه غیرقانونی شیخ عیسی قاسم به‌طور علنی و با حضور وکیل یکی از متهمان برگزار شد و دادگاه رژیم آل خلیفه ادامه رسیدگی به این پرونده را به سوم آذر ماه آینده موکول کرد.

رژیم آل خلیفه اخیراً در راستای سرکوب معترضان، شیخ عیسی قاسم  رهبر نهضت اسلامی بحرین را به «پول‌شویی و کمک به تروریسم» متهم کرده است.

 حکومت بحرین ۳۱ خرداد گذشته، شیخ عیسی قاسم را از حق شهروندی محروم کرد.

مردم بحرین در منطقه الدراز اطراف منزل شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته بحرینی تحصن و اعلام کرده‌اند که آل خلیفه برای بازداشت شیخ عیسی قاسم باید از روی اجساد آنها عبور کند.

بیش از چهار ماه از تحصن شهروندان بحرینی اطراف منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی این کشور در منطقه الدراز در غرب منامه می‌گذرد.

اقدامات رژیم آل خلیفه علیه فعالان حقوق بشر و روحانیون این کشور اخیراً به طور بی‌سابقه‌ای تشدید شده است به‌گونه‌ای که این اقدامات از  زمان آغاز اعتراضات صلح‌ٖآمیز در این کشور در سال ۲۰۱۱ میلادی بی‌سابقه بوده است.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.