۱ خوانده
امیر حیدری در پاسخ به دفاع پرس عنوان کرد

بکارگیری موشک‌های هوشمند ضد زره و تسلیحات دورزن در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) نزاجا

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) سلاح‌هایی که غالبا ضد ادوات هوایی و ضد ادوات زرهی بوده، تسلیحات دورزن که در ماموریت‌های نزاجا قابل استفاده هستند، و موشک‌های هوشمند ضد زره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  ،امیر سرتیپ کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، در حاشیه اختتامیه مسابقات قرآنی آجا در پاسخ به سؤال دفاع پرس مبنی بر اینکه نزاجا از چه تجهیزاتی در رزمایش آتی خود استفاده خواهد کرد، اظهار داشت: تسلیحات جدید نیروی زمینی در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) مورد استفاده عملیاتی قرار می‌گیرند.

وی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، افزود: سلاح‌هایی که غالبا ضد ادوات هوایی و ضد ادوات زرهی بوده، و تسلیحات دورزن که در ماموریت‌های نزاجا قابل استفاده هستند در این رزمایش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه برد عملیاتی موشک‌های ما در سطحی است که نیازهای نزاجا را برطرف می‌کند، گفت: از موشک‌های هوشمند ضد زره نیز در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه محدوده این رزمایش نسبت به قبل در گستره وسیع‌تری انجام می‌گیرد، اظهار داشت: در این رزمایش سه ماموریت اساسی را دنبال می کنیم که مهمترین آن نمایش عزت و اقتدار نیروی زمینی است و ماموریت دوم نهادینه کردن تاکتیک‌های جدید رزمی در بازه زمانی بین رزمایش‌ها است.

سرتیپ حیدری تصریح کرد: ماموریت سوم ما در این رزمایش به‌کارگیری و تست عملیاتی تسلیحات جدید است.

منبع : دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.