این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده
سردار جزایری در گفتگو با دانا:

جای تاسف است که برخی توطئه و نفوذ علیه نظام را توهم می خوانند/ مصادیق شکل گیری پروژه نفوذ بارز و مبرهن است

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تاکید بر ضرورت برخورد با کسانی که راه های نفوذ را هموار می کنند، عنوان کرد: کسانی که راجع به مسئله نفوذ با ابهام و تردید برخورد می کنند باید به لحاظ فکری، اندیشه ای و اطلاعاتی و امنیتی مورد بررسی مجدد قرار گیرند تا واقعیت مسئله روشن شود؛
نسخه مناسب چاپ

 

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت"  به نقل از دانا، سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص علل و عواملی که موجب شده برخی در داخل کشور از تقابل در مقابل پروژه نفوذ نگران و مضطرب شوند، اظهار داشت: متاسفانه عده ای هستند که حتی توطئه هایی که علیه نظام در ۳ دهه گذشته صورت گرفته را توهم می خوانند. این درحالی است که به حدی واقعیت آشکار و روشن و مصادیق بارزی برای شکل گرفتن این توطئه ها وجود دارد که حقیقتا جای تعجب و تاسف و علامت سوالی بزرگ است که چگونه برخی از افراد در داخل کشور این توطئه ها را توهم می خوانند. همین مسئله درخصوص پروژه نفوذ هم آشکار است.

 

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تاکید بر ضرورت برخورد با کسانی که راه های نفوذ را هموار می کنند، عنوان کرد: کسانی که راجع به مسئله نفوذ با ابهام و تردید برخورد می کنند باید به لحاظ فکری، اندیشه ای و اطلاعاتی و امنیتی مورد بررسی مجدد قرار گیرند تا واقعیت مسئله روشن شود؛ چراکه بیاناتی که رهبر معظم انقلاب در مورد مراقبت از نفوذ در انقلاب و جمهوری اسلامی مطرح فرمودند به حدی روشن و واضح است که هر گونه تردیدی در این باره انسان را با این سوال مواجه می کند که ریشه این تردیدها چیست و قطعا باید ریشه یابی نیز صورت گیرد.  

 

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با بیان اینکه در ۲ سطح نظری و عملی باید به طور اساسی در مورد نفوذ در سطوح مختلف کار کرد، گفت: به لحاظ نظری در مورد اینکه دشمن تلاش می کند در ابعاد مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در انقلاب اسلامی نفوذ پیدا کند و تفکر و اندیشه های خود را به مرور قالب کرده و جامعه را دچار استحاله کند، می بایست تبیین لازم صورت گیرد. ابعاد این موضوع باید به خوبی شناخته شده و در سطوح مختلف جامعه مورد تبیین قرار گیرد و به باور عمومی تبدیل شود.

 

وی همچنین افزود: از طرف دیگر در عرصه های مختلفی که دشمن تلاش دارد در آن نفوذ پیدا کند مانند مراکز علمی، تحقیقی و پژوهشی از جمله آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی و عرصه های مربوط به امور فرهنگی و هنری و سایر عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و دیپلماسی باید سامانه هایی شکل گیرد و بر اساس آن مصادیق نفوذ و مراجعی که از آن طریق نفوذ ممکن است صورت بگیرد، شناسایی شده و به خصوص توسط حاکمیت برخوردها و مقابله لازم صورت گیرد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.