این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

دستگيري يك جاسوس توسط اطلاعات سپاه

به اين فرد توسط عوامل خارجي يک دستگاه لپ تاپ و تجهيزات جانبي جهت ارسال اخبار و اطلاعات تحويل داده شده و اين فرد تاکنون ۱۱۰ ميليون ريال بابت اطلاعات ارسال شده به کشورهاي بيگانه پول دريافت کرده است .

بسیج پیشکسوتان

جاسوس مرتبط با سرويس هاي اطلاعاتي بيگانه توسط اطلاعات سپاه سبزوار به دام افتاد.

روابط عمومي سپاه ناحيه سبزوار اعلام کرد که يک نفر با هويت معلوم که مرتبط با سرويس هاي اطلاعاتي يکي از کشورهاي عربي بود، توسط عوامل اطلاعات سپاه سبزوار دستگير شد.

فرد بازداشت شده در جريان بازجويي ها به ارتباط با دو تبعه يکي از کشورهاي عربي و انتقال اطلاعات مهم به اين افراد همچنين بيش از ۱۰۰ مورد کلاهبرداري با استفاده از جعل عنوان مامور اطلاعات سپاه و .... اعتراف کرده است.

در اين گزارش آمده است كه به اين فرد توسط عوامل خارجي يک دستگاه لپ تاپ و تجهيزات جانبي جهت ارسال اخبار و اطلاعات تحويل داده شده و اين فرد تاکنون ۱۱۰ ميليون ريال بابت اطلاعات ارسال شده به کشورهاي بيگانه پول دريافت کرده است .

از منزل اين فرد تعدادي فشنگ جنگي ، مرمي ، پوکه ، بيسيم ، شوکر ، لباس نظامي ، جزوات مربوط به جاسوسي و ... کشف شده است.

در اين گزارش آمده است كه اين فرد که در جريان سفر رياست جمهوري به سبزوار به طرز مشکوکي به منطقه حفاظت شده و محل استقرار چرخ‎بال رييس جمهور رفته بود، توسط کارکنان اطلاعات سپاه سبزوار شناسايي و از محل اخراج و روز بعد دستگير شد .

پرونده فرد ياد شده تحويل مراجع قضايي شده است.

 

انتهای خبر/ع۱

منبع:.fardanews

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.