۱ خوانده
سردار نقدی در مجمع عالی بسیج پیشکسوتان :

شهادت مظلومانه آیت الله«شیخ نمر» بدست آل سعود جواز دفن عاملان آن را صادر کرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت مظلومانه آیت الله«شیخ نمر» ثابت کرد حقوق بشری که امروز کشورهای غربی از آن سخن می گویند یک ادعای پوچ و توخالی است.

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در مجمع بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت که صبح امروز در مرکز همایش ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: رژیم عربستان دست نشانده انگلیس و آمریکا است و جنایاتی که امروزه از آنها سر می‌زند، به دستور این دو کشور است، آنها در یک ادعای واهی روز گذشته شیخ نمر یکی از علمای شیعه را به اتهام تکفیری بودن به همراه جمعی از شیعیان عربستان اعدام کردند.

 

فرمانده بسیج سازمان مستضعفین ادامه داد: جرم شیخ نمر این بود که می‌خواست امر به معروف و نهی از منکر کند و به همین دلیل و به خاطر اینکه با منافع کشورهای انگلیس و آمریکا منافات داشت، دستور اعدام او صادر شد.
 

سردار نقدی تصریح کرد: حقوق بشری که امروزه کشورهای غربی از آن سخن می‌گویند یک ادعای پوچ و توخالی است. چون زمانی که یک تروریست در کشوری مانند ایران محاکمه می‌شود، فریاد آنها گوش عالم را کر می‌کند، ولی زمانی که یک عالم ربانی مانند شیخ نمر در بازوی اجرایی آنها اعدام می‌شود، سکوت مرگباری را در پیش می‌گیرند.
 

فرمانده بسیج سازمان مستضعفین گفت: واقعیت جهان امروز این است که ابرقدرت‌ها فکر می‌کنند چون سلاح دارند، می‌توانند هرکاری که می‌خواهند بکنند ولی ملت ما و به عنوان جلودار پیشکسوتان نیروهای مسلح اولین کسی بودند که در مقابل زورگویی‌های آنها ایستادند. اگر ما خود را به پشت مرزهای ابرقدرت‌ها می‌رساندیم، امروز ما نیز مورد تجاوز قرار می‌گرفتیم.

 

وی در ادامه افزود: کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا بدون آنکه توجهی به توافق صورت گرفته داشته باشند، قوانین جدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کرده‌اند که این نقض مسلم برجام است، ولی مجلس و دولت ما در قبال آن هیچ واکنشی نشان ندادند. رئیس جمهور آمریکا در یک نشست خبری اعلام کرد که بعد از واقعه ۱۱ سپتامبر تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار نفر در کشور آمریکا کشته شده‌اند و این کار به دست تروریست‌ها صورت نگرفته است، بلکه خود شهروندان آمریکایی به سوی هم گلوله شلیک کردند. پس چگونه آنها می‌خواهند در کشورهای دیگر دموکراسی برقرار کنند؟

 

وی ادامه داد: کشورهای غربی ادعا می‌کنند اگر کسی می‌خواهد دموکراسی را بیاموزد به کشورهایی مانند عربستان مراجعه کند، ما چگونه می‌توانیم دموکراسی را از عربستانی بیاموزیم که مردم آن حق رای ندارند. تاکنون دولت آمریکا دخالت‌های زیادی را در سیاست‌های داخلی ایران صورت داده و دولت ایران موظف است در چارچوب قوانین سازمان ملل برعلیه آمریکا ادعای شکایت کند که این کار تاکنون صورت نگرفته است.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: تا قبل از توافق برجام در آمریکا کاندیدهای ریاست جمهوری از توافق با ایران صحبت می‌کردند، ولی شما می‌بینید که امروز بعد از برجام کاندیدهای ریاست جمهوری آمریکا حرف از انجام ندادن تعهدات و پاره کردن برجام می‌زنند. مسئولین کشور نباید برای خوب کردن وضع معیشت مردم عزت و اقتدار خود را بفروشند، چرا که اقتصاد ایران پر از ظرفیت است.

 

سردار نقدی در ادامه گفت: اگر امروز مردم دچار مشکل اقتصادی و بیکاری هستند، باید خودشان را سرزش کنند، چرا که به کسی رای دادند که از قشر خودشان نبوده و دردهای آنها را نمی‌داند. مسئولی که درد مردم نچشیده باشد، برای نجات کشورش از بحران نگاه به دست غربی‌ها دارد. زیرساخت‌های اقتصادی در کشور ما بسیار فراوان است، ولی به خاطر بی‌کفایتی برخی مسئولان از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین درباره مسائل پیشکسوتان اظهار داشت: این پیشکسوت‌هایی که در میدان هستند و مردان بزرگی که در جبهه‌های مختلف علیه دشمنان ایران می‌جنگند، حجت ما هستند. شما می‌بینید که شهرهایی که توسط بسیجی‌ها در عراق و سوریه آزاد می‌شود، کمترین خسارت را به خود می‌بیند، ولی شهرهایی که توسط ارتش آزاد شده خسارت زیادی دیده‌اند چرا که بسیجیان از مردم هستند و درد آنها را می‌دانند.
 

وی تصریح کرد: برخی‌ها که جاسوسی کشورهای غربی را می‌کردند به دنبال این هستند که بسیج را با شکست روبرو کنند، ولی این اتفاق رخ نخواهد داد، زیرا نیروهای بسیجی با هم تفاهم دارند  و پشت یکدیگر را خالی نمی‌کنند، همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز فرموده‌اند: بسیج یک گنج است و هیچ تشکل دیگری در کشور ما این چنین سرمایه را ندارد.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری ما به نیروهای تخصصی نیاز داریم، ولی تاکنون بدون آنکه فراخوانی برای ثبت‌نام اعزام نیرو اعلام شود، حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند، ولی تاکنون به ما اجازه اعزام نیرو به صورت گسترده را نداده‌اند و ما فقط به صورت گروهان مستشاری نیرو اعزم می‌کنیم.

 

سردار نقدی در بخش پایانی سخنانش پیرامون انتخابات و نقش بسیج اظهار داشت: اولین کار بسیج در انتخابات دعوت مردم برای شرکت عظیم در آن است و دومین کارش این است که مردم را در انتخاب نماینده اصلح یاری نماید و این همان فرموده امام راحل است که می‌فرمایند: افراد انتخابی باید از قشر ضعیف و فقیر جامعه باشند و اگر اینگونه نباشد، مانند زمان حاضر به سمت غرب گرایش پیدا خواهند کرد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.