دوشنبه 25 فروردین 1393 | 13:10
پیشکسوت بسیجی برادر منتظر خراسانی
اختصاصی / سازمان پیشکسوتان بر اساس رهنمودهای فرماندهی محترم کل قوا تاسیس شد.

 

 

 

 

خیر مقدم و خوش آمد گویی  داریم برای حضور درسومین مجمح عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" 

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.

بسم ا... الرحمن الرحیم

بنده منتظر خراسانی هستم از سپاه شهدا ، استان آذربایجان غربی

 

لطفا ارزیابی خود را در رابطه با تشکیل بسیج پیشکسوتان بیان نمایید؟

سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت بر اساس فرمایشات فرماندهی کل قوا حضرت آیت ا... امام خامنه ای(مدظله العالی )تشکیل شده  ایشان درخصوص  افراد وابسته به سپاه بیاناتی فرمودند حق مطلب توسط مقام عظمای ولایت برای پیشکسوتان عدا شد . برادرانی که از مجموعه سپاه بازنشسته می شوند افراد وابسته خانواده بزرگ سپاه می باشند که  باید حفظ شوند بر این اساس سازمان بسیج پیشکسوتان بر اساس رهنمودهای فرماندهی محترم کل قوا توسط رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین سردار نقدی و سردار کریمی در ستاد سازمان بسیج مستضعفین  تشکیل و  به مراتب  در سطح استان ها این سازمان گسترش  پیدا کرد و امروز شاهد شکوفایی این مجموعه در سازمان بسیج مستضعفین و بدنه سپاه هستیم.

باتوجه به تازه تاسیس بودن بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت برای برای سرعت بخشی برکارها و اجرای دقیق برنامه ها چه باید کرد؟

 سازمان بسیج پیشکسوتان می تواند بر اساس ابلاغ دستورالعمل و مصوباتی که توسط فرماندهی محترم سازمان انجام می گیرد وظایف اساسی خودش را در جهت ساماندهی،تشکل،جذب و به کارگیری برادران پیشکسوت را در عرصه های مختلف شامل فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی ، اقتصادی بخصوص  در حوزه جنگ نرم پیاده سازی و عملیاتی نماید .

زیرا  پیشکسوتان کوله باری از تجربه و اندوخته های 30 سال خدمت می باشند و تا به امروز سی و چند سال از عمر خودشان را در جهت دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی صرف کرده اند.

بنا براین با استفاده از این ظرفیت عظیم، از تجربه، ما می توانیم به عنوان پاسدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی از آن حراست نمایم .

این مجمع سازمان پیشکسوتان را چگونه ارزیابی می نماید.؟

انتظار ما این است که تمام بسیجیان  پیشکسوتان درچنین مجامعی که در سطح مرکز انجام می گیرد بتوانند حضور یابند ولی این امکان پذیر نیست ؛ حضور فعال برادران پیشکسوت دراین جلسه  بیانگر توانمندی کانون ها درسطح  ناحیه سپاه های استانی می باشد . و در چنین مجامعی می تواند درد دل برادران عزیز پیشکسوت را مطرح و مشکلات را به بحث و بررسی گذاشت .

به نظر شما از پیشکسوتان در چه فعالیت هایی  استفاده کنیم، بازدهی بیشتری دارد؟

برادران پیشکسوت در تمام عرصه ها یار و یاور فرماندهان محترم سپاه بوده و هستند . تجربه ای که این برادران از 8 سال دفاع مقدس کسب کرده اند به عنوان پشتوانه ی برای تهدیدات سخت خواهند بود و  در عرصه های سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی امروز می توانند فعالیت نمایند.

راوی گری در مناطقه عملیاتی دوران دفاع مقدس ،مدیریت و هدایت کاروان هادر راهیان نور، ارائه مشاوره به فرماندهان مشاوره امنیتی دفاعی به مسئولان ، حضور فعال در امر به معروف و نهی از منکر .حضور فعال در فعالیت های فرهنگی ،اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی.

در پایان  انشاا... فعالیت های ما بتواند مقبول درگاه حق تعالی قرار بگیرد و سربازی خوب و مخلص برای مقام عظمی ولایت حضرت آیت ا... امام خامنه ای باشیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.