دوشنبه 15 دی 1393 | 06:30
پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به چهارمین مجمع عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت
پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به چهارمین مجمع عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

همرزمان عزیزم و پیشکسوتان بزرگوار سپاه

سلام علیکم

جبهه های خونرنگ حق علیه باطل و نیز عرصه ی جهاد و سازندگی پس از آن، آینه ای از بروز و ظهور اخلاص و کرامت بسیجیان است، آنان که به حقیقت آیه ی « لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَيْءٍ فَإِنَّ اللّهَ بِهِ عَلِيمٌ » رسیده بودند.

چه آنان که در این راه به فیض شهادت رسیدند و چه آنان که با پرورش و بسط افکار و روحیات بسیجی و انقلابی گری، هنوز بیرق ایثار و شهادت را افراشته، صیانت می کنند.

به یاد می آوریم کلام حضرت امام رحمت الله علیه را که فرمودند:(( در هر حال ما  باید آماده و مهیا باشیم. روزهای حساس و تعیین کننده ای در پیش رو داریم و انقلاب اسلامی هنوز سال ها و ماه های تعیین کننده ی دیگر در پیش خواهد داشت که واجب است پیشکسوتان جهاد و شهادت در همه ی صحنه ها حاضر و آماده باشند و از کید و مکر جهانخواران ... غافل نمانند.))

اینجانب ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این اجتماع معنوی، صلابت، پایمردی و ایثار شما پیشکسوتان جهاد و شهادت را ارج می نهم و امیدواریم با تاسی به امام عزیزمان، بتوانیم در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای متعالی آن، تحت زعامت حضرت امام خامنه ای ((مدظله العالی)) همواره ثابت قدم بوده و هر کدام در هر موقعیتی، به تکلیف ذاتی و الهی خویش جامه ی عمل بپوشانیم. ان شاء الله

 

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری ؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی