شنبه 17 اسفند 1392 | 15:49
دریادار فدوی:
ضرر حمله نظامی به ایران بسیار فراتر از نفع احتمالی آن است
ضرر حمله نظامی به ایران بسیار فراتر از نفع احتمالی آن است
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: درک این واقعیت که ضرر حمله نظامی به ایران بسیار فراتر از نفع احتمالی آن است، دشمن را به راه های سخیف و ضد انسانی دیگر کشانده است.

 

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت" سردار دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اظهارنظرهای کینه توزانه دشمن مبنی بر خشکاندن ریشه ملت ایران گفت: دشمن با استقلال خواهی و عزتمندی و سلطه ناپذیری ملت ایران و ارزش های انقلاب اسلامی مخالف است و لذا در طول حیات این انقلاب از ارتکاب هیچ جنایت و اقدامی برای متوقف کردن آن خودداری نکرده است.

وی افزود: دشمن زمانی که مطمئن شد نمی تواند حرکتی علیه اراده و ایمان ملت ایران انجام دهد و در مقابل این اراده محکم کوتاه بیاید و علیه انقلاب اسلامی کاری از پیش ببرد که نفع آن از ضررش بیشتر باشد، به راههای سخیفی مثل تحریم ها رو آورد و طرح دوستی و مذاکره در پیش گرفت.

دریادار فدوی تصریح کرد: دشمن که در برابر منطق انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن ندارد، از آغاز، روندی خصمانه و جنایت آلود را در پیش گرفت و امروز نیز اگر در حوزه تحریم قدرت داشت و می توانست، آب را نیز بر روی ملت ایران می بست و تحریم می کرد.

وی افزود: دشمن که برای محاسبه قدرت و عظمت یک ملت محاسبه ای جز محاسبات مادی ندارد، از درک خداباوری و ایمان و اعتقادات این ملت که رمز عظمت و قدرت اوست، عاجز است.

دریادار فدوی گفت: عزت و عظمت و قدرت غیر قابل انکار این ملت در پرتو سلاح اتمی و بمب اتمی فراهم نیامده است که بخواهد در پرتو آن ادامه و استمرار پیدا کند.

وی افزود: امروز قدرت ایمان مردم و توسل و تمسک به قرآن و ارزش های متعالی اسلام است که زمینه های استحکام نظام مقدس اسلامی و بسط و توسعه انقلاب اسلامی را فراهم ساخته است و این قدرت از قدرت هر سلاح مادی بالاتر و پایدارتر است.

سردار فدوی با اشاره به برگزاری مسابقات و برنامه های قرآنی در جامعه به برکت انقلاب اسلامی است، خاطر نشان کرد: این قدرت ایمان و اراده در ملت ما به این دلیل است که دل های بسیار زیادی در داخل انقلاب سالهای طولانی زیر پرچم امام راحل و مقام معظم رهبری دل در گرو قرآن گذاشته اند به همین دلیل کسانی که دل در گرو قرآن دارند همواره در مسیر تحقق ارزش ها و حاکمیت آنها آماده شهادت هستند و تا رسیدن به فیض شهادت نیز پیش می روند.

وی افزود: امروز نیز این قدرت ایمان و قرآن در بین مردم ماست که توان انقلاب اسلامی را در برابر دشمن به یک توان بازدارنده تبدیل کرده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: هرچه قدر که دشمن ما بزرگ تر و مصمم تر برای مقابله با اسلام می بینیم نیاز است که اراده و ایمان و عمل مان را محکم تر کنیم و این اراده است که باعث می شود عمل به آموزه های قرآنی در انسان بیشتر نمود پیدا کند.

وی در عین حال افزود: اگر انسان به قرآن و معارف الهی متمسک نباشد امکان دارد جلوه های ظاهری و مادی دشمن را باور کند درحالی که عظمت ظاهری و مادی دشمن در برابر انسان معتقد و قرآنی رنگ می بازد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه عمل به قرآن و تلاوت آن، خود حمایت های لازم را به دنبال دارد، گفت: ما در این راستا پشتیبانی از خانواده های نیروی دریایی سپاه در حوزه قرآن را با اتکا به تعالیم و مهارت های قرآنی ترسیم کرده ایم و بر اساس این روند عملیاتی، از همه برکات آن از جمله ایجاد توان بازدارندگی در برابر دشمن و ظرفیت سازی در برابر سایر جنبه های تهاجم دشمن بهره برده ایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پیروزی کامل در برابر تهاجم فرهنگی دشمن نیز در پرتو توسل و تمسک به قرآن و معارف آسمانی و جاری کردن آنها در همه لحظات زندگی حاصل می شود.

منبع : سپاه نیوز

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.